מספר מקשר

שאיבות ביוב

למה צריך שאיבות ביוב?

יציאה של מי ביוב (שפכים) מכל סיבה שהיא זה משהו שאף אחד לא אוהב להתעסק אתו. הריח, והמחשבה על מקור הנוזלים שנשפכים החוצה משפיעים עלינו ומונעים מאתנו לגעת או להתעסק עם השפכים. ואפשר לגמרי להבין את זה. ולכן חברות כמו חברת בורה שירותי ביוב, שהן חברות מקצועיות שייעודן הוא לטפל בבעיות הביוב, ייתנו לכם את השירות שאתם צריכים. חשוב להבין שבעיית ביוב רחוקה מלהיות אך ורק בעייה של ריח או אסתטיקה אלא היא גם עלולה להיות בעייה תברואתית ובריאותית שמצריכה טיפול מהיר, יסודי ומקצועי. לחברת בורה שירותי ביוב יש ציוד מתאים, צוות מיומן ומקצועי ושירות עם חיוך ! אז אל תהססו וצרו אתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור, להמליץ ולפתור איפה שניתן.

 

תוכן עניינים

שאיבות ביוב

שאיבות ביוב - כמה זמן יש להמתין עד לקבלת עזרה מכם?

אנחנו , כחברה המתמחה בתחום הטיפול בביוב ובשפכים, מבינים היטב שלקוח אינו יכול להישאר עם בעיה כזו לאורך זמן ואפילו לא לזמן קצר ולכן אנחנו מציעים טיפול מהיר, מקצועי ושירות שייתן לכם, לקוחותינו, מענה לצרכים הכואבים שלכם. חברת בורה מחזיקה ומפעילה ביובית 24 שעות ביממה ותספק לכם את השירות של שאיבות ביוב במהרה. כל מקרה כזה מבחינתנו הוא דחוף ויטופל בזמן קצר. במהלך הזמן בו אתם ממתינים, ייצא אליכם איש מקצוע עם ניסיון רב בתחום והוא יבצע את העבודה באופן השירותי והמקצועי ביותר.

איך מבצעת הביובית את עבודתה?

לביובית יש יכולת שאיבה חזקה ביותר והיא מפעילה לחץ מים גדול מאד שמאפשר שאיבה של ההצפה ושטיפה ו/או ניקוי של הצנרת. הביובית היא המשאב החשוב ביותר שהינו בעל יכולת לשאוב את הביוב בצורה יעילה ומהירה ותוך מתן פתרון מהיר וטוב לבעיית הסתימה.ברגע שתסתיים עבודת הביובית, הלקוח לא יחוש כבר במפגעי הריח שהותירה הסתימה או ההצפה ומי הביוב שנשאבו על ידי הביובית ייעלמו כלא היו.

איפה עוד מתבצעות שאיבות ביוב?

במקומות בהם בנינים ובתים אינם מחוברים למערכת הביוב המרכזית, ישנם בורות ביוב, בהם מצטברים השפכים. אלו מכונים בורות ספיגה. המועצה המקומית או העיריה דואגות באופן קבוע ויזום לבצע שאיבה של בורות וזאת על מנת להימנע ממפגעי ריח ומהצפות. הדאגה ליזום שאיבה של בורות אלו ושל ביובים בכלל הינה יוזמה שנובעת לא רק מהרצון למנוע ריחות לא נעימים אלא מכיון שהשפכים עלולים להיות מזיקים ולא בריאים לבני האדם ולסביבה. חשוב לשים לב ולקרוא לאיש מקצוע בצורה יזומה אחת למספר חודשים מכיון שישנו לכלוך רב המצטבר בצנרת ושטיפת הביובים בהחלט יכולה למנוע את ההצפה הבאה של הביוב.

איך נמנעים מהצפות חוץ משאיבת ביוב?

מערכת הביוב מתקשה להתמודד עם פסולת שאינה אורגנית ואינה מתכלה. בתוך שלל המוצרים שאתם מערכת הביוב אינה יכולה להתמודד, ניתן למצוא חיתולים, מוצרי היגיינה נשית, כפפות, מגבונים ועוד. אם ניזום ונזמין את שירות שאיבת הביוב בתדירות קבועה , נוכל למנוע ולהימנע מהצפות והתמודדויות לא נעימות עם פינוי השפכים. והצנרת שלנו תישאר נקיה ותקינה. תיקון צנרת שניזוקה בשל הצטברות לכלוך כרוך בעלויות גבוהות וזה לחלוטין ניתן למניעה.

כמה עולה שאיבות ביוב?

ֿחברת בורה שירותי ביוב היא חברה המציעה שירות מקצועי ומהיר במחירים הוגנים. יחד עם זאת, העלות הסופית נקבעת לפי מספר פרמטרים ביניהם דחיפות המקרה, תדירות השימוש, כמות המים בה הביובית השתמשה כדי לנקות ולשחרר את הסתימה וכו׳. המחיר יימסר ללקוח כשאיש המקצוע יגיע לשטח ויאבחן את הבעיה. השימוש בביובית יכול להיות זול יותר אם לא מדובר בשירות דחוף ולכן מומלץ עד כמה שניתן לתאם מראה את הזמנת הביובית ואנשי המקצוע ולא לכבות שריפות, שכן אז המחיר בהכרח יהיה גבוה יותר. חשוב לדעת גם ששאיבת ביוב שאינה מצריכה ניקוי ושטיפה של הצנרת ממגבונים וחומרים אחרים שאינם מתכלים, תהיה זולה יותר מאשר שאיבה שכן מצריכה את מה שתואר קודם. חברת בורה מתחייבת בכל מקרה לתת לכם את המחיר הטוב וההוגן ביותר, בין אם אתם לקוחות פרטיים, עסקיים, קבועים או מזדמנים. לקוחות קבועים ייהנו מתמחור אטרקטיבי ולכן ככל שתשתמשו בשירותינו יותר, כך נוכל להציע מחירים טובים יותר.

אין סיבה להילחץ – הצוות המיומן של בורה שירותי ביוב ואינסטלציה בע"מ יודע להתמודד עם כל תקלה, זוהי המומחיות שלנו!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק. משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת. מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-7100909
דילוג לתוכן