מספר מקשר

שאיבות מים

באילו מקרים יש צורך בשאיבת מים? בכל מקרה של הצפה של הביוב בין אם זה בחצר הבית ובין אם במקלט, מרתף או חניון , יש צורך בשאיבת מים שתבוצע על ידי גורם מקצועי ומיומן וזאת על מנת שההצפה לא תימשך ותגרום לנזקים נוספים. ביצוע שאיבת המים הוא על ידי שימוש בביובית המותאמת לתנאי השטח.

איך מבוצעת שאיבת מים?

ראשית, חשוב לקרוא לחברה שיש לה ניסיון ומיומנות בשאיבת מים ושימוש בביובית. חברת בורה שירותי ביוב מגיעה עם כל הציוד הדרוש ותתן לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי שואת הטיפול המסור והמקצועי ביותר .את הביובית נמקם באזור המוצף, נפעיל את המשאבה ונשאב את כל הנוזלים הישר לתוך המיכל של הביובית. הביובית היא אמצעי רב עוצמה שיודע לשאוב את כל המים בזמן קצר וביעילות . לאחר שאיבת המים, החברה המספקת לכם את שירותי הביובית, תשנע את השפכים לאתר מורשה ומאושר לפסולת ופינוי שפכים. שאיבת הצפות הינה פלסטר ולא ניתוח. אם רוצים לפתור את הבעיה לאורך זמן, צריך לאבחן אותה ולהבין בדיוק מה נדרש לעשות כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה.

שאיבת מים ממקלטים, מרתפים וחניונים

לעיתים בשל בעיות באיטום או ניקוז, מתחילות הצפות במקומות כמו חניונים, מרתפים או מקלטים וצריך לנקוט בפעולה מהירה כדי לשאוב את המים, לייבש את האזור ולאטום או לייצר פתח ניקוז כדי למנוע בעיה דומה בעתיד. הגורמים שעלולים לייצר רטיבות והצפה במקומות מסוג זה יכולים להיות רבים: תקלות בצנרת, מים שחדרו וחלחלו דרך אחד הפתחים, איטום בעייתי שלא נעשה כמו שצריך ועוד. מראש מקומות כמו מרתפים הם חשופים יותר לחדירת מים בשל היותם נמוכים.

ברגע שזיהיתם שישנה הצפה במקום כמו צמרתף, חשוב מאד להזמין חברת שירותים בתחום הביוב על מנת שישאבו את המים וייבשו את המקום. רטיבות עלולה לגרום לנזק ועוגמת נפש רבה היות והמים חודרים פנימה ועלולים להזיק לרהיטים, מוצרי חשמל ועוד.

שאיבת המים מתבצעת תוך שימוש בביובית ועל ידי צוות מיומן ומקצועי. לאחר שהביובית שואבת את המים , המים מפונים בהתאם להרכב שלהם. אם ישנה פסולת, אז היא מפונה לאתר פסולת מאושר ולפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה. הביובית מכילה צינור ומשאבה רבת עוצמה ובהנחה שהיא ממוקמת במקום קרוב ונכון ביחס למקום המוצף, אזי שפעולת השאיבה תבוצע במהרה ובצורה מקצועית.

אי אפשר לייבש או לשאוב את המקלט או המרתף באופן עצמאי ולכן יש להזמין חברת שירותים בתחום שזו המיומנות שלה. חברת בורה שירותי ביוב תוכל לתת לכם הצעה אטרקטיבית ולהתחייב לעבודה מקצועית , רצינית ותוך זמן קצר.

הזמנת ביובית לשאיבה וייבוש של המים הינה קריטית מבחינת זמנים כי מים שעומדים במשך כמה ימים במקום יגרמו לעובש ולנזק שעלול להיות בלתי הפיך.

מה הלאה? איך מונעים מצבים דומים בעתיד?

ראשית, תכנון נכון. במידה ויש לכם אזורים שהם מועדים לפורענות כגון מרתפים, מקלטים או חניונים, לקראת עונת החורף חשוב לעשות בדק בית ולראות האם יש אזורים שרמת הסיכון בהם גבוהה ותיתכן בהם רטיבות.

חשוב לתחזק את אותם אזורים , לאטום מה שצריך ולקוות שלא יהיו אירועים של הצפות. יחד עם זאת, חשןוב מאד להיות עם חוש ריח פעיל ולשים לב שאין ריח של טחב או בעיות אחרות.

הדבר הכי חשוב בטיפול בהצפה היא לעשות את זה במהירות. לזמן יש חשיבות רבה מאד בהקשר של המשך הנזילות, עובשים וכד׳.

אין סיבה להילחץ – הצוות המיומן של בורה שירותי ביוב ואינסטלציה בע"מ יודע להתמודד עם כל תקלה, זוהי המומחיות שלנו!

בורה שירותי ביוב 24/7
תוכן עניינים
רוצים הצעה?
אל תתלבטו
מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק. משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת. מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-7100909
דילוג לתוכן